"Sokół" Partynia
  Aktualności

Kolejne 3 punkty
... data 10.05.2011, o 14:02 (UTC)
 W ostatniej kolejce Sokół rozegrał wyjazdowy mecz z drużyną Rożniat.Mecz nie należał do łatwych jak mogło wydawać się po ostatnich wynikach drużyny gospodarzy. do przerwy Sokół prowadził 1-2 a końcowy wynik meczu 2-4.

Bramki zdobyli:
3x Artur Paciorek
Kacper Wałęga

Ponownie górą!!
... data 18.04.2011, o 15:51 (UTC)
 Partynia ponownie pokonała drużynę z Wylowa tym razem zespół gości uległ Partyni 3-0.Do pierwszej połowy wynik był bezbramkowy pomimo wielu groźnych sytuacji których nasi zawodnicy nie potrafili wykorzystać. W szatni padło kilka mocnych słów ze strony trenera co zmotywowało naszych zawodników. Druga połowa była już o wiele lepsza pod względem skuteczności naszych zawodników.Pierwszą bardzo ważną bramkę strzelił nasz prawoskrzydłowy Kacper Wałęga. Mecz nabrał tempa czego potwierdzeniem była kolejna bramka tym razem strzelcem był Paweł Kilian ,który przełamał swą niemoc strzelecką i zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie. Wynik meczu na 3-0 ustalił Damian Kilian zdobywając tym samym swoją trzecią bramkę w sezonie.

Bramki:
Paweł Kilian
Damian Kilian

Jutro z Wylowem
.... data 16.04.2011, o 15:25 (UTC)
 Jutro o godzinie 14:00 na własnym stadionie rozegramy drugie spotkanie rundy wiosennej tym razem naszym rywalem będzie drużyna Skorpiona Wylów ,która obecnie zajmuje 3 m-sc w tabeli. Poprzedni mecz pomiędzy Skorpionem a Sokołem zakończył się wynikiem 1:2 dla naszej drużyny. Miejmy nadzieje że wykorzystamy atut własnego boiska i powtórzymy wynik z pierwszego meczu..

Na początek z Janowcem
.... data 10.04.2011, o 15:23 (UTC)
 Dzisiaj "Sokół" rozegrał pierwsze spotkanie rundy wiosennej. Rywalem Partyni była drużyna Janowca. Mecz był bardzo wyrównany. Niestety Partyni nie udało się przełamać i wygrać z drużyną z Janowca co spowodowało że nasza druzyna spadła na miejsce(4).Wynik końcowy 2-1

Bramka dla "Sokoła"
Kamil Szady

Mecz sparingowy z drużyną Zdziarca
... data 02.04.2011, o 07:31 (UTC)
 W najbliższa niedzielę tj.(3.04.2011) rozegramy mecz towarzyski w Zdziarcu o godz. 14:00
Zbiórka pod klubem o 13:00

Jutro z Wiewiórką
... data 26.03.2011, o 11:33 (UTC)
 Jutro o godzinie 15:00 na stadionie LKS Wiewiórka
rozegramy swoje trzecie spotkanie sparingowe. Drużyna Wiewiórki na co dzień występuje w Klasie B grupa: Dębica II zajmując 7 pozycję w tabeli.
Zbiórka pod szkołą godz. 14:00

<- Powrót  1 ...  4  5  6  7  8  9  10 ... 14Dalej ->

Aktualny PageRank strony lkssokolpartynia.pl.tl dostarcza: Google-Pagerank.pl -Pozycjonowanie + SEO Rozkład jazdy autobusów Mielec Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?