"Sokół" Partynia
  Aktualności

Sparing z drużyną Dulczy Wielkiej
.... data 12.07.2011, o 11:39 (UTC)
 W niedzielę Partynia zagrała swój pierwszy sparing po zakończeniu ligi PALP ,w którym po wyrównanej grze przegrała z drużyną gości 4:6.

... data 14.06.2011, o 18:10 (UTC)
 Jak już wszyscy wiemy Partynia zajęła 3-msc w lidze powiatowej PALP.
Natomiast zwycięzcą niespodziewanie została druzyna Janowca ,która w decydującym meczu o mistrzostwo ligi pokonała Zdziarzec 4:2

Ostatni mecz ligowy
... data 14.06.2011, o 18:06 (UTC)
 Ostatni mecz Sokół rozegrał na wyjeździe z drużyna Żarówki , w którym uległ gospodarzowi 3:2.
Bramki:
Marcin Paciorek

Sokół Partynia vs LKS Zdziarzec
..... data 28.05.2011, o 18:30 (UTC)
 Jutro Partynie czeka bardzo ciężki mecz ze Zdziarcem drużyna gości jak dotąd nie przegrała żadnego meczu w lidze czy naszym zawodnikom uda się przerwac tę passę zwycięstw Zdziarca okaże się jutro.
Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców oraz chętnych na godz. 11:30 na stadionie w Partyni

Ciężka przeprawa
..... data 22.05.2011, o 12:53 (UTC)
 Drużyna Sokół Partynia rozegrała dzisiaj wyjazdowy mecz z drużyną Oldboys Podleszany.Początkowo mecz zapowiadał się bardzo ciekawie już w pierwszych minutach meczu Partynia mogła otworzyć wynik spotkania tym czasem bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Partynia szybko otrząsnęła się po stracie bramki i wyrównującego gola strzelił Kacper Wałęga pokonując bramkarza pięknym strzałem z rzutu wolnego. Niestety wynik remisowy nie utrzymał się do przerwy drużyna Podleszan obieła prowadzenie po bramce samobójczej.Na druga połowę zawodnicy Partyni wybiegli już w nieco lepszych humorach. Zmiany przeprowadzone w przerwie meczu na pewno pomogły drużynie opanować atmosferę między sobą a także zawodnikami drużyny przeciwnej co przyczyniło się do lepszej i spokojnej gry. Swoją drugą bramkę w meczu strzeli Kacper Wałęga i Partynia ponownie doprowadziła do remisu.Mecz nabrał tempa czego potwierdzeniem była bramka strzelona przez Damiana Kilian dająca prowadzenie naszej drużynie.W końcówce meczu zrobiło się już nerwowo gdyż drużyna gospodarzy doprowadziła do remisu.Jednak ostatnie słowo należało do Partyni ,wynik spotkania ustalił Karol Litwin zdobywając tym samym swoją 7 bramkę w lidze. Partynia pokonała Podleszany 3-4

Bramki:
2x Kacper Wałęga
Damian Kilian

Walkower z drużyną LKS Dąbie
... data 16.05.2011, o 19:52 (UTC)
 Drużyna LKS Dąbie nie stawiła się na stadionie Partyni mimo bardzo dobrych warunków pogodowych.
Mecz niestety nieodbył się i po piętnastu minutach sędzia odgwizdał walkower..

<- Powrót  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ... 14Dalej ->

Aktualny PageRank strony lkssokolpartynia.pl.tl dostarcza: Google-Pagerank.pl -Pozycjonowanie + SEO Rozkład jazdy autobusów Mielec Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?