... data 19.04.2012, o 17:39 (UTC)
 Tabela ligowa została zaaktualizowana

Fenomenalny początek
Admin data 16.04.2012, o 13:44 (UTC)
 Wczoraj nasza drużyna rozegrała pierwsze wyjazdowe spotkanie rundy wiosennej z drużyną Rożniat. Przez pierwsze minuty spotkania to gospodarze dyktowali warunki na boisku napierając na bramkę Sokoła. Sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy którą pewnie wykorzystał zawodnik Wisły. Jednak stracona bramka przez Partynię nie wpłynęła zbytnio na morale naszych zawodników i wynik szybko uległ zmianie i bramkę na 1:1 strzela Krzysiek Kilian. Partynia zaczęła grać coraz lepiej i na 15 minut przed końcem pierwszej połowy bramkę na 1:2 strzela Damian Kilian. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Druga połowa należała już zdecydowanie dla Partyni tuz po gwizdku rozpoczynającym drygą część spotkania Sebastian Mucha pokonuję bramkarza i poprawia wynik na 1:3. Taki wynik najprawdopodobniej nie zadowalał Sokoła i koleją bramkę pięknym strzałem z woleja strzela Krzysiek Kilian.
Rozkojarzenie naszych zawodników spowodowało że Wisła zaczęła atakować czego efektem była bramka zdobyta na 2:4 ta bramka podrażniła tylko naszych zawodników i fenomenalną bramką popisał się Marcin Paciorek zmieniając wynik na 2:5 i tym samym odebrał wszelkie nadzieje zawodnikom Wisły Rożniaty. Wynik spotkania na 2:6 ustalił Krzysztof Kilian i tym samym zdobył hattricka. Końcowy wynik meczu 2:6

... data 12.04.2012, o 07:05 (UTC)
 Już w najbliższą niedzielę wznowione zostaną rozgrywki ligowe PALP.. W meczu rozpoczynającym rundę wiosenną Sokół Partnia pod okiem nowego trenera będzie podejmowała drużynę Wisła Rożniaty. Mecz rozegrany zostanie na stadionie w Rożniatach o godzinie 14:00. Zbiórka pod klubem o godz 12:30

... data 05.11.2011, o 10:11 (UTC)
 W ubiegłą niedzielę rozegraliśmy mecz z drużyną z Rożniat. Po szybkim objęciu prowadzenia przez naszą drużynę przejęliśmy inicjatywne na boisku co doprowadziło że szybko zdobyliśmy drugą bramkę i opanowaliśmy mecz. Druga połowa wyglądała zdecydowanie inaczej mimo wielu sytuacji bramkowych nie potrafiliśmy strzelić bramki. Końcowy wynik spotkania 2:1

Bramki:
Artur Paciorek
Marcin Paciorek

Wygrana z Janovią
.... data 28.10.2011, o 06:50 (UTC)
 W uiegłą niedzielę Partynia rozegrała spotkanie wyjazdowe z Janowcem. Mecz niespodziewanie zaczął się fatalnie dla naszej drużyny stracone szybko dwie bramki podcięły nam skrzydła ,lecz jeszcze sie nie poddaliśmy i szybko strzeliliśmy bramkę kontaktową a później to już Partynia przejęła inicjatywę na boisku i dyktowała warunki. Wynik do przerwy 2:3 dla Partyni. W drugiej połowie już nie padło tak dużo bramek a końcowy wynik to 3:4 tym zwycięstwem Partynia zapewniła sobie pozycję lidera.

Bramki dla Partyni:

2x Marcin Paciorek
Karol Litwin
Sebastian Mucha

<- Powrót  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 14Dalej ->

Aktualny PageRank strony lkssokolpartynia.pl.tl dostarcza: Google-Pagerank.pl -Pozycjonowanie + SEO Rozkład jazdy autobusów Mielec Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?