"Sokół" Partynia
  Aktualności

remis z Zasowem
.... data 20.03.2011, o 19:55 (UTC)
 "Sokół" rozegrał dzisiaj swoje drugie spotkanie sparingowe w którym na własnym stadionie podjął drużynę z Zasowa. Początkowo mecz nie układał się najlepiej dla naszej drużyny mimo wielu groźnych sytuacji bramkowych z naszej strony. Przegrywając do przerwy 0-2 humory naszym zawodnikom nieco się pogorszyły. Druga połowa była już o wiele lepszym widowiskiem Partynia strzeliła trzy bramki w tym dwie w końcówce meczu tracąc tylko jedną. Wynik spotkania 3-3

W środę o godz. 18:30 gramy na orliku w Radomyślu
W piątek trening o godz. 16:10. Prosimy o liczne przybycie.

Przegrany sparing
... data 14.03.2011, o 14:15 (UTC)
 Wczoraj odbył się mecz z drużyna z Janowca. Pierwsza połowa meczu była bardzo interesująca i czysta nie było brutalności żadnej z drużyn. "Sokół" w pierwszej połowie wyszedł na prowadzenie a strzelcem bramki był Karol Litwin. Niestety druga połowa nie była już tak piętna między innymi z powodu incydentu z zawodnika Janowca grającego z nr.11 ,który bardzo brutalnie potraktował naszego zawodnika po czym mecz stał się nieprzyjemnym widowiskiem. Partynia straciła 3 bramki nie strzelając żadnej. Wynik spotkania 1:3

Bramka dla "Sokoła"

Sparing z Janowcem
... data 09.03.2011, o 20:43 (UTC)
 W najbliższą niedzielę tj. 13.03.2011 zostanie rozegrany mecz mecz z drużyną "Janovia" Janowiec. Mecz odbędzie się w Partyni o godzinie 13:00. Zbiórka na mecz o godz. 12:30. Niestety co do poprzednich sparingów, które z powodu złych warunków atmosferycznych nie zostały rozegrane nie ma żadnych informacji, a więc nie wiadomo czy jeszcze wogóle się odbędą.

Sparing odwołany
... data 06.03.2011, o 12:22 (UTC)
 Informujemy że dzisiejszy mecz z "Iskra" Łączki Brzeskie został przełożony na późniejszy termin.

Mecz sparingowy
... data 05.03.2011, o 10:25 (UTC)
 W niedzielę 06.03.11 "Sokół" Partynia na własnym stadionie rozegra pierwsze spotkanie sparingowe po przerwie zimowej. Drużyną która zagości u nas to "Iskra" Łączki Brzeskie. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 13:00.
ZAPRASZAMY KIBICÓW ORAZ WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!

Posumowanie:
Niedziela - 06.03.11
Godz. - 13:00
M-sc spotkania - Partynia
Zbiórka - godz. 12:30

<- Powrót  1 ...  5  6  7  8  9  10  11 ... 14Dalej ->

Aktualny PageRank strony lkssokolpartynia.pl.tl dostarcza: Google-Pagerank.pl -Pozycjonowanie + SEO Rozkład jazdy autobusów Mielec Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?